Dasiu

Foto
Dasiu
Dasiu
Dasiu
Dane podstawowe
Nick
Dasiu
Imię
David
Płeć
Mężczyzna
Województwo
Śląskie
Miasto
Częstochowa
Data urodzenia
1986/02/21
Inne informacje
Wzrost
177 cm
Waga
70 kg
Oczy
Piwne
Wykształcenie
Pomaturalne
Stan cywilny
Kawaler
Dzieci
Nie mam
Coś więcej o mnie
Osobowość:Ten, co jeździ konno
Charakter:93 %
Promieniowanie:96%
Rezonans:93 000 drgań/sek.
Kolor:Niebieski
Główne cechy:Intuicja-Inekt- Towarzyskość - Uczu­ciowość
Totem roślinny:Pokrzywa
Totem zwierzęcy:Koń
Znak:Ryby
TYP:Na ogół jestem człowiekiem aktywnym i ruchliwym. Inaczej mówiąc, mężczyźna-strzała, posłaniec, a że moim totemem jest koń, łatwo pojąć, że jestem jednym z najbardziej dynamicznych osób. Ale nie zawsze jestem łatwy w obejściu, niczym mój totem roślinny - pokrzywa.
PSYCHIKA:Do dobrego samopoczucia potrzebuję uczestnictwa w życiu świata - muszę do wszystkiego się mieszać, doradzać, wybierać, zmieniać, inaczej czuję się niepotrzebny, a więc nieszczęśliwy. Moim słabym punktem jest duma, pragnienie imponowania i zyski­wania aprobaty.
WOLA:Aby być w pełni skuteczna, wymaga poparcia ze strony pobudliwości i aktywności.
POBUDLIWOŚĆ:Wielka. Nieraz uciekam, zanim stwierdzę, jakiej natury niebezpieczeństwo mnie zagraża. Moja przyjaźń jest nietrwała, nie lubię zbyt długo oglądać tych samych twarzy. A że do tego jestem egocent­rykiem, nie jest łatwo być moim przyjacielem.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI:Na szczęście zrównoważo­na. Wnoszę spokojniejszą nutę do mojej osobowości - uroczego konika, pozwalając na ujeżdżenie mnie.
AKTYWNOŚĆ:Zależna od umiłowania mojego zawodu. Jeśli go nie lubię, będą zmieniać go, dopóki nie znajdę swej namiętności. Marzę o zajmowaniu się spektaklami: śpiewaniu, tańcu, pasjonują mnie zawody artystyczne związane z modą. Lubię podróże i zmia­ny oraz spontaniczne przygody.
INTUICJA:Nadmierna, powoduje u mnie nadwrażliwość, która oddala mnie od ojca i przybliża do matki.
INTELIGENCJA:Wyjątkowa, zaskakująca szybkoś­ć rozumienia; zarazem analityczna i syntetyczna, pozwala mi na wszelkie operacje myślowe.
UCZUCIOWOŚĆ:Jestem bardzo zaborczy. Rodzice po­winni dbać o to, by moje życie nie było podporządkowane jedynie kaprysom mojej uczucio­wości.
MORALNOŚĆ:Mój wrodzony egoizm powoduje, że osądzam wydarzenia z własnego punktu widzenia, zabarwionego hedonizmem, i chętnie za cel życia postawiłbym poszukiwanie przyjemności.
ZDROWIE:Powinno być doskonałe, ale wciąż spra­wia mi drobne kłopoty. Szybko się męczę, jestem podatny na przemęczenie umysłowe. Powinienem często sprawdzać ciśnienie krwi. Mam tendencję do tycia.

Słaby punkt:Oczy.
ZMYSŁOWOŚĆ:Stwarzam trochę problemów, gdyż mój charakter cechuje pewna chwiejność, z którą muszę walczyć. Od najmłodszych lat rozwijałem w sobię cechy męskie za pomocą sportu i racjonalnego trybu życia, i nie pozwalałem sobię na popadanie w niebezpieczny narcyzm.
DYNAMIZM:Mam w sobie coś z ekshibicjonizmu, popycha mnie niekiedy do robienia z siebie widowiska i do tysiąca ekstrawagancji, nie zawsze w dobrym guście. Brakuje mi obiektywizmu, bywam nawet nie­sprawiedliwy, tak dalece pewny jestem swej racji.
TOWARZYSKOŚĆ:Mam wszelkie dane ku temu, by być uroczym człowiekiem, nawet jeśli nieraz ten urok jest trochę mglisty. Lubię wystawne przyjęcia, oryginalne damy, plotki i obmawianie.
PODSUMOWANIE:Nie należy za bardzo zwracać uwagi na to, co mówię i co robię, trzeba natomiast dać mi odczuć, że nie powinienem zawsze "odgrywać ważniaka"!
Tak trochę weselej :)

Bo czy można się ciągle smucić? :)

Kim jest moja wymarzona partnerka ?
To ktoś, z kim wszystko jest łatwe,
kolorowe są dni i noce,
a ciepło jest nawet pod lodu kocem.

Ktoś, z kim mozna porozmawiać
o wszystkim zawsze i wszędzie.
Ktoś, kto kocha nad życie
i pozwala wierzyć, że tak już bedzie.

Ona nie musi być święta
ani ideałem żadnym.
Wystarczy, aby była sobą
i była choć odrobine zabawna.

By umiała mnie przytulić,
gdy po policzku płyną łzy.
Kto pośród tysiąca do wyboru
powie: "Nikt inny tylko Ty!"

Ktoś, za kim zatęsknię
od razu po zamknieciu drzwi
i kto będzie mnie kochał...
Może to właśnie Ty? :)


"Nie ważne jaki masz kolor skóry, włosów, oczu...
Jakie wyznanie uważasz za swoje...
Najważniejsze, że nikogo nie udajesz
i pozostając sobą, pozwalasz się kochać! "
Typ charakteru
Kontakt
Ocena profilu
Ocena/Głosów: 9.46/24
Aktywność
Nowi użytkownicy