FAQ

Często zadawane pytania.

Jak odzyskać hasło?
Na stronie przypomnienie_hasla.html wprowadź adres email, który jest twoim loginem w serwisie. Jeśli nie pamiętasz tego maila, niestety nie będzie możliwe odzyskanie hasła.
Jak zmienić hasło?
Skorzystaj w tym celu z formularza na stronie ustawienia.html.
Jak usunąć konto?
Konto możesz usunąć na stronie ustawienia.html przy pomocy przycisku "Usuń konto" .
Jak usunąć wątek z forum?
Użytkownik nie może sam usunąć wątku. Jedynie administrator/moderator może usunąć wypowiedź, jeśli narusza ona regulamin serwisu.
Jak zgłosić nadużycie na forum?
Prosimy użyj w tym celu formularza kontaktowego lub napisz prywatną wiadomość do Team jakja.
Jak zablokować jakiegoś użytkownika, aby nie mógł oglądać mojego profilu.
Możesz to zrobić na stronie ban.html.
Nie mogę dodać zdjęcia.
Aby wczytać zdjęcia musisz mieć zainstalowany plugin Adobe Flash Player. Jeśli po wciśnięciu przycisku "Wgraj zdjęcia" nic się nie wyświetla, prawdopodobnie nie masz zainstalowanego tego dodatku. Plugin możesz pobrać ze strony: http://get.adobe.com/flashplayer/
Jak usunąć niechciany komentarz?
Wejdź na listę swoich komentarzy i użyj czerwonej ikonki w prawym dolnym rogu danego komentarza. Tak usunięty komentarz nie będzie widoczny dla innych użytkowników.
Jak wypisać się z klubu?
Wejdź do swojego klubu i kliknij "Wypisz się".
Dlaczego moja lista osób, które mnie odwiedziły jest taka krótka?
Na liście tej może być maksymalnie 50 osób, posortowanych po dacie odwiedzin. W przypadku zapełnienia listy i nowych odwiedzin, osoby które odwiedziły Ciebie najdawniej zostaną usunięte.
Co to jest ocena MAX?
Jest ona liczona jako 10 punktów. Jednak pozwala podkreślić, że jest ktoś wyjątkowy, bowiem możesz tylko pięciu osobom przyznać tę notę.
Nie mogę pisać wiadomości i wysyłać prezentów.
Niektóre funkcjonalności wymagają członkostwa w klubie jakja i wykupienia abonamentu. Więcej przeczytasz tu: klub_jakja_korzysci.html.
Dlaczego wstawienie własnego zdjęcia głównego jest ważne?
Bez własnego zdjęcia nie będą dostępne dla Ciebie niektóre funkcjonalności. Będziesz również mniej zauważalny dla innych.
Co to są zdjęcia tymczasowe?
Są to losowo przydzielane zdjęcia do Twojego profilu, w przypadku gdy nie masz ustawionego własnego zdjęcia głównego. Nie są jednak takie zdjęcia uznawane jako Twoje i dalej masz ograniczone korzystanie z serwisu.
Nie dostałem maila z linkiem aktywacyjnym.
Być może popełniłeś literówkę podając swój adres email. Może wiadomość została umieszczona w folderze SPAM. Dzieje się tak przy serwerach pocztowych zlokalizowanych poza granicami Polski, np. dla kont w domenie yahoo.com.
Nowi użytkownicy