O jakja.pl

jakja.pl to serwis społecznościowy, w którym poznajesz nowe osoby.
Będąc użytkownikiem serwisu będziesz musiał odpowiadać na szereg pytań psychologicznych, w ten sposób poznasz lepiej swój charakter i będziesz mógł lepiej dobierać swoich znajomych.

jakja.pl

Każdy odpowiadając na pytania oddala się lub zbliża bardziej do Ciebie. Jeśli chcesz sprawdzić ile osób jest takich jak ty, baw się w nasze zabawy psychologiczne, a po pewnym czasie w Twoim kręgu znajdzie się grono osób o takim samym sposobie myślenia jak Twój.

Do określenia Twojego charakteru służy Enneagram, Cybernetyka, test projekcyjny twarzy wzorowany na teście Szondiego, Kokologia i inne ankiety.

Enneagram to system opisujący dziewięć różnych typów osobowości oraz związki między nimi. Znając swój typ oraz typ drugiej osoby możesz dowiedzieć się jak będzie wyglądał wasz związek. Na podstawie enneagramu można uświadomić sobie problemy, jakie ze względu na różnice między typami, pojawiają się w związkach intymnych i relacjach ze znajomymi... więcej »

Cybernetyka to nauka zajmująca się badaniami analogii pomiędzy układami sterowania organizmów żywych a systemami technicznymi... więcej »

W teście Szondiego wybiera się najbardziej i najmniej sympatyczne twarze z prezentowanych 48 zdjęć. Wśród prezentowanych zdjęć są osoby o różnych znanych zachowaniach, np. przestępcy. Na tej podstawie można wnioskować o cechach psychicznych badanej osoby... więcej »

Kokologia polega na psychologicznej interpretacji zachowań osób w różnych wyimaginowanych sytuacjach. Testy to rodzaj zabawy, w której uczestnikowi przedstawia się scenę z życia, filmu, baśni i oczekuje się od niego odpowiedzi co w tej sytuacji on sam by zrobił... więcej »

Wkrótce pojawią się inne testy i gry psychologiczne, które jeszcze pełnij określą Twój typ osobowości.
Rozwiąż test i sprawdź, jaki masz typ osobowości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się kim jesteś i znaleźć nowe ciekawe znajomość, dołącz już teraz do społeczności jakja.pl.

Nowi użytkownicy